Menu Zavřeno

Objednejte se

U nás je možné se objednat jedním z následujících způsobů:

  • On-line přes tyto webové stránky
  • Telefonicky na čísle 737 354 767
  • Na naší recepci na adrese Dolní náměstí 334, Vsetín

Široké spektrum služeb

Jsme specialisti na individuální i skupinovou fyzioterapii a rehabilitaci. V našem zařízení provádíme také fyzikální terapii (elektroléčba, ultrazvuk, kombinovaná terapie). Mezi další služby, které nabízíme, patří široká nabídka masáží, vyšetření nohou, funkční trénink dětí a dospívajících i služby pro sportovce.
Individuální fyzioterapii a rehabilitaci nabízíme jak pro samoplátce, tak pro klienty, kteří mají od lékaře žádanku FT.
Máme smlouvy s následujícími zdravotními pojišťovnami:

  • VZP (111)
  • RBP (213)
  • ZPMV ČR (211)
  • ČPZP (205)

Přímo v centru Vsetína

Naše provozovna se nachází na Dolním náměstí 334 ve Vsetíně. Před zahájením našeho provozu zde byla dlouhá léta lékárna. Naproti naší provozovně je Masarykova veřejná knihovna a Turistické informační centrum. Naše recepce, čekárna i ordinace se nacházejí v přízemí této budovy. Poznávacím znamením je naše nezaměnitelné modro žluté logo zdraví a kondice, které je pro nás typické již od samotného vzniku společnosti v roce 2020.

Vysoce vzdělaný tým

Náš tým se skládá zejména z fyzioterapeutů. Členy týmu jsou ale také zdravotní maséři. Všichni naši fyzioterapeuti mají vysokoškolské vzdělání a při své práci uplatňují nejnovější metody a techniky. Naše pracoviště má také několik fyzioterapeutů z kurzem ACT, díky kterému získali naši fyzioterapeuti významné vzdělání nad rámec vysokoškolského vzdělání. Jedná se o jeden z největších kurzů v ČR z certifikací Ministerstva zdravotnictví. Více o metodě ACT.

Moderní a čisté prostory

Pro naši provozovnu jsou typické moderní, čisté a prostorné ordinace. Všechny naše ordinace jsou vybaveny širokou škálou pomůcek, které jsou pro práci fyzioterapeuta nezbytné. V naší provozovně se nachází například cvičebna s žebřinami, podoskop pro vyšetření nohou či široký Vojtův stůl pro důkladné vyšetření dospělých i dětí.

Efektivní přístroje pro fyzikální terapii

Při naší práci využíváme nejmodernější a nejúčinnější přístroje pro fyzikální terapii od společnosti BTL. Jedná se o světovou jedničku na trhu s rehabilitačními přístroji. Naše zařízení momentálně disponuje přístroji BTL 4825 Premium, které slouží pro aplikaci elektroléčby, ultrazvuku či kombinované terapie (elektroléčba a ultrazvuk současně).